MAGAZİN

Aha bu yeni Instagram fenomeni: Gianluca Vacchi

Aha bu yeni Instagram fenomeni: Gianluca Vacchi

Dünya basını bir süredir milyoner Dan Bilzarian’ın tahtını sallayan İtalyan iş adamı Gianluca Vacchi’yi konuşuyor. Türkler tarafından yeni keşfedilmeye başlanan 48 yaşındaki Gianluca Vacchi, 3.2 milyon takipçisiyle ilgi odağı olmayı başardı.

Dünya basını bir süredir milyoner Dan Bilzarian’ın tahtını sallayan İtalyan iş adamı Gianluca Vacchi’yi konuşuyor. Türkler tarafından yeni keşfedilmeye başlanan 48 yaşındaki Vacchi, 3.2 milyon takipçisiyle ilgi odağı olmayı başardı.

Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen yaratmaya devam ediyor. Bunun son örneği ise, 48 yaşındaki İtalyan iş adamı Gianluca Vacchi. Şaşalı hayatını gözler önüne sermekten büyük zevk alan Gianluca Vacchi, aynı zamanda da aykırı giyim tarzıyla bir ‘stil ikonu’.

Vacchi’nin fotoğraflarında bol bol güzel kadınlar, lüks evler, özel jetler, müthiş yatlar var. Kendisi aynı zamanda ünlülerle de arkadaş .Hollywood yıldızı Zac Efron ve eski fubolcu Christian Vieri gibi isimlerle bol muhabbetli pozlarını Instagram hesabına koymaktan çekinmiyor.

Vacchi’nin Bilzerian’dan farkı ise karısı Giorgia Gabriele’e duyduğu büyük aşk.

31 yaşındaki model Gabriele ile birlikte çektikleri ve Instagram’a yükledikleri bir dans videosu, 7,6 milyon kez izlendi.

Gianluca-Vacchi-2 Gianluca-Vacchi-1 Gianluca-VacchiBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir