4.5G ADSL FİBER

Adsl-Fiber internet aboneliği iptali

Adsl-Fiber internet aboneliği iptali

Herhangi bir neden dolayı kullanmakta olduğunuz adsl, fiber internet veya televizyon yayınızı iptal ettirmek istediğinizde aşağıda bulunan firmaların gerekli gördüğü şartlar yerine getirildiği takdirde kolayca hattınızı iptal ettirebilirsiniz.

D’smart iptal işlemleri

D-Smart İnternet bireysel ya da kamusal müşterileri, aboneliklerini iptal etmek istemeleri durumunda, iptal isteklerini belirten bir dilekçe yazmaları ve aşağıda belirtilen yönergelere göre hareket etmeleri halinde, D-Smart İnternet abonelik hizmetlerinden feragat etmiş olacak ve sözleşmeleri iptal edilecektir.

Öncelikle dilekçenizde yer alması gerekenler şunlardır:

  • TC kimlik numaranız
  • D-Smart İnternet hizmet numaranız
  • İletişim bilgileriniz
  • İmzanız

Bu bilgilerle hazırlanmış iptal dilekçeniz ve beraberindeki resmi kimlik fotokopinizi, ister D-Smart bayilerine isterseniz posta yoluyla isterseniz faks ile D-Smart yetkililerine ulaştırabilir ve iptal sürecini başlatabilirsiniz. Bu başvurular şahsen ya da vekalet verilen kişilerce yapılmak zorundadır.

Faks Numarası: 0 212 478 03 33

Posta Adresi: PK:138 Şişli İstanbul

Süperonline iptal dilekçesi

Turkcell Superonline internet sağlayıcılarından hizmet alan bireysel kullanıcıların, bu hizmetlerden artık faydalanmak istemediklerini bildiren beyanlarının resmi birer adıma dönüşmesi açısından, sözleşme fesih taleplerini dilekçeleriyle teyit etmek koşuluyla 0 850 222 5 225 faks numarasına imzalı olarak göndermeleri zorunluluktur. Aksi takdirde beyanları işleme konulmayacak olup, dahil oldukları hizmetlerden faydalanmaya devam edeceklerdir.

Bu işlemlerin gerçekleşmesi esnasında uyulması gereken bir takım hususlar vardır. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde fesih işlemleri, sorunsuzca gerçekleşecek ve kullanıcı bu hizmetlerden feragat etmiş olacaktır.

Kurumsal müşteriler içinde aynı durum geçerli olmakla birlikte, dilekçede yer alması gereken bilgiler aşağıdaki gibi olmak zorundadır:

  • Müşteri Numarası
  • Ad Soyad
  • İletişim Bilgileri
  • Hizmet Adı
  • Tarih ve İmza

Bu formattaki dilekçe teyit edildiği an, fesih işlemi tamamlanacaktır.

TürknetAdsl iptal işlemleri

Kullandığımız ADSL sistemleri çoğu zaman memnuniyet sağlasa da, kimi zamanlarda oldukça can sıkıcı olabiliyorlar. Bu tip durumlarda kullanıcılar farklı arayışlara gidebiliyor ve kullandıkları servisi iptal etmek isteyebiliyorlar.

Türknet firmasının ADSL sözleşmesini iptal etme protokolü iki şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan birincisi; Türknet Müşteri Hizmetlerini yani 0 850 288 80 80 nolu numarayı arayarak iptal süreci hakkında detaylı bilgilendirmeyi almaktır. İkinci yol ise yapmak istediğiniz iptal işlemini iptal dilekçesi ile bildirmektir. Bu dilekçede abone/hizmet numaranız, iletişim bilgileriniz ve tabii ki imzanız olmak zorundadır. Hazırladığınız dilekçeyi 0 212 216 55 60 numaraya fax yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir. Tüm bilgiler doğrulandığında iptal dilekçeniz 24 saat içinde işlenecek ve en geç 7 gün içerisinde sonuçlanacaktır. Tüm bunlar gerçekleşirken firma tarafından bilgilendirileceksiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus, iptal dilekçelerinin ileriye ya da geriye dönük tarihli olamayacağıdır.

Vodafone Süpernet iptal işlemleri

Artık kullandığınız internet sağlayıcısı olan Vodafone SüperNet’ten ayrılma zamanı geldiğini düşünüyorsanız, bu işlemi gerçekleştirmek için Vodafone SüperNet iptal işlemlerini uygulamanız gerekmektedir.

Kimi kullanıcılar firmaların iptal süreçlerindeki tutumlarından yakınmaktalar. Vodafone SüperNet ise bu konuda bireysel ve kurumsal müşterilerine oldukça rahat bir süreç yaşatmaktadır. Vodafone SüperNet internet hizmetinizi iptal isteğinize dair daha detaylı bir bilgi edinmek istiyorsanız, Vodafone SüperNet müşteri hizmetlerini 0 850 210 10 20 numarasından arayabilirsiniz.

İptal işleminin geçerliliği için Vodafone SüperNet iptal formunun eksiksiz ve tamamen doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Doldurduğunuz bu İptal Formunu 0 212 367 00 10 faks numarasına imzanızı da bulunduracak şekilde göndermeniz, iptal sürecini başlatacaktır. Aşağıdaki linkten örnek bir iptal işlemi istek formuna ulaşabilirsiniz.

Doping adsl iptal dilekçesi işlemleri:

Doping adsl iptal dilekçesi işlemleri için adsl ve telefon hattı sahibinin bilgileri gerekmektedir. 2. Derece 3. Derece yakınları başvuru yapamaz. Dilekçenizde hat sahibinin bilgilerinin doldurulması gerekmektedir.

Doping adsl iptal dilekçesi Ölüm vefat durumlarında:

Veraset ilamı ile birlikte adı geçen kişi başvuru yapabilir. Dilekçenize ek olarak Kimlik fotokopinizi eklemeniz gerekmektedir. Vefat durumlarında ise veraset ilamı eklenmesi gerekmektedir. Doping iptal dilekçenizde abonelik numaranızı yazmayı unutmayınız.

Doping adsl iptal dilekçeniz için aşağıdaki irtibat bilgilerini kullanarak iptal işleminizi gerçekleştiriniz.

Hattınızı iptal ettirmek isterseniz detaylı bilgi için 0850 333 0 333 nolu Doping Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz. 0212 325 66 16 nolu hatta faks göndererek yazılı iptal başvurusunda bulunabilirsiniz.

İptal dilekçenizi doldurup faks işlemini gerçekleştirdikten sonra müşteri hizmetlerinin 24 saat içerisinde sizi aramaması durumunda Doping adsl müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Türk Telekom (TTNET) iptal işlemleri

Müşterilerimizin abonelik fesih işlemlerini, Türk Telekom Grup Magazalarına şahsen başvuru yaparak veya faks çekerek yapabilmesi mümkündür. Faks ile abonelik fesih işlemleri yapmak isteyen müşterilerimizin üzerinde abonelik bilgilerinin bulunduğu imzalı bir dilekçe ile resmi kimlik belgesinin bir kopyasını 0(312) 306 07 16 numaralı faksa göndermesi yeterlidir. Talep edilen işlemlerin sorunsuz ve zamanında tamamlanabilmesi için iletişim bilgilerinin (Cep Telefon ve sabit telefon numarası) dilekçede yer alması önem arz etmektedir.

Talebinizi tam ve eksiksiz bir şeklide karşılayabilmek amacıyla, sizinle irtibata geçmemiz gerekebilir. Bu nedenle iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olmasına dikkat edilmelidir. Abonelik feshi işlemini yalnızca abonelerimizin kendilerinin veya vekâletname ile yetkilendirdikleri kişilerin gerçekleştirebildiğini hatırlatmak isteriz

Digiturk üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun yönetmeliği gereği, iptal taleplerinizi yazılı olarak vermeniz gerekmektedir. Yazılı talebiniz ulaştığında, takip eden 24 saat içerisinde SMS ile iptal talebinizin alındığı bilgisi sizinle paylaşılır ve yayınlarınız kapanır, 7 gün sonra üyeliğiniz iptal olur. İptal talebinizi verdikten sonra 24 saat içinde bu SMS’i almadığınız taktirde talebiniz bize ulaşmamıştır ve talebinizi yinelemeniz gerekmektedir. Bu durumun tekrar etmesi halinde Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni +90 (212) 473 73 73 arayarak yardım alabilirsiniz. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun ilgili yönetmeliği gereği, yazılı iptal talebinizin işleme alınabilmesi için aşağıdaki bilgilerin eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir: 
•    Nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisi,,
•    İmzanız,
•    Size Ulaşılabilecek bir cep telefon numarası,
•    Neden iptal etmek istediğiniz,
•    İptalini istediğiniz üyeliğinizin numarası veya digital kart numarası

İptal yöntemleri:

1.  90 (212) 473 99 99’a faks göndererek,

2.  Size en yakın Digiturk Yetkili Teknik Servis’lerine giderek, 
Teknik servis listesi: http://www.digiturk.com.tr/destek/teknik-servis 

3.  Adresimize mektup göndererek,
Adres bilgileri:
Krea İçerik Hizmetleri ve 
Prodüksiyon Anonim Şirketi
Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı
No:45 Kat: 1-2-3
Beşiktaş 34353 İstanbulBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir