MAGAZİN

Acun Ilıcalı eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşandı

Acun Ilıcalı eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşandı

PARAYI BULAN KARISINI BOŞUYOR!

“Paranız çok olunca etrafınızda pervane olan kadın sayısı artar. İşte durum böyle olunca genç kızlar sayesinde erkekler onca yıl kahırlarını çeken evdeki kadınların eksiklerini görmeye başlar. Özgürlüğü daha fazla yaşamak, paranın zevkini daha fazla çıkarmak ister.” Bunlardan bir örnek karşınızda..

Yoklukta varlıkta yanında olan kadın şimdi eksik kaldı, yetersiz kaldı, şiddetli geçimsizlik, anlaşmazlık vs. sebepler uzar gider.

Soracak olsanız alcağınız cevap; bundan sonraki hayatını garanti altına aldım.. Hadi hayırlı işler.. Yokmu cesareti olan, daha genç kadın istiyorum diyecek biri? Yok bu kadına hakaret olur ama boşamak hakaret olmaz.

KADINLARINIZI HİÇ UĞRUNA BOŞAMAYIN..!

Acun Ilıcalı eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşandı. Geçen ocak ayında boşanma davası açan çiftin dün Çağlayan adliyesinde davaları vardı.

Ancak mahkeme davayı 4 Ekim’e erteledi. Bunun üzerine mahkemeye davadan feragat ettiğini belirten bir dilekçe sunan Acun Ilıcalı, daha sonra Zeynep Ilıcalı ile Şile’ye gitti. Şile Aile Mahkemesi’nde yeniden dava açan çift, 10 dakikada boşandı.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir