DÜNYA

4 gelin 1 damat, adam 4 kadınla aynı anda evlendi

4 gelin 1 damat, adam 4 kadınla aynı anda evlendi

‘Başkası seninle evlenmez’ diyen eski karısına inat, 4 kızla aynı anda evlenip, sosyal medyada adeta şov yapan Kuveytli genç adama, kadın örgütleri ateş püskürdü

4-kadin-2

YILDIZLARI HİÇ BARIŞMADI

ARAP medyasının verdiği bilgilere göre Kuveytli bir genç, aynı anda 4 ayrı kız ile evlendi. Daha sonra da 4 kadınla birden evlendiği düğününden görüntülerin bir videosunu yayınladı. 28 yaşında olduğu belirtilen ancak güvenlik gerekçesiyle ismi gizlenen Kuveytli gencin, bir süre önce karısından olaylı bir şekilde boşandığı belirtiliyor. Şiddetli geçimsizlik sebebiyle önceki eşinden ayrılan genç adam, eski karısıyla aralarının bir türlü düzelmediğini söyledi. Arap genç, karısının son sözlerini unutamadığını hatta bu yüzden bir süre bunalıma girdiğini belirtiyor.

BEDDUANIN YÜKÜ AĞIR OLDU

Kuvety genç, boşandığı eşinin kendisine ayrılırken, ‘Allah seni bildiği gibi yapsın. Ama benden ayrıldıktan sonra artık kimseyi bulamazsın. Seni kimse almaz’ dediğini söylüyor. Kuveytli genç, ilk eşinden ayrılırken bu bedduanın tutmasından ve hiçbir zaman mutluluğu bulamamaktan çok korkmuş. Ancak işler hiç de öyle korktuğu gibi gitmemiş. Kuveytli genç, zengin ailesinin de yardımıyla geçtiğimiz günlerde 4 kadınla birden dünya evine girdi. Düğününden bir de video yayınlayan Arap genç, kadın hakları kuruluşlarının tepkisini çekti.

4-kadin-1Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir