TEKNOLOJİ

1-99seo.com adsense olayı nedir?

1-99seo.com adsense olayı nedir?

Seo hakkında işlemler gerçekleştiren firma genel olarak web sitelerinin içerikleri hakkında bilgiler depolamaktadır.

Topladığı bu bilgiler ile web sitesi sahiplerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. AdSense ekranlarında 1-99seo.com görüntülemesi ise, sitenizin içeriğini kazanç kodlarınızla birlikte kopyalanarak kendi veritabanlarına kayıt altına alınmasından kaynaklanmaktadır.

SEMALT HAKKINDA

2013 yılının Eylül ayında kurulan Semalt LLC yenilikçi ve hızla büyüyen bir bilişim şirketidir. Genel merkezi Kiev, Ukrayna’da yer almaktadır. Tam donanımlı bir Dijital Firma olarak, sağladığımız yüksek kaliteli SEO, web geliştirme, açıklayıcı video hazırlama ve ileri analytics hizmetleri ile işletme sahipleri, webmasterlar, analistler ve pazarlama uzmanlarına ve her türlü işletmeye web araçlarını etkili şekilde kullanmanın en yeni yollarını gösteriyoruz.

semalt

Ekibimiz

Semalt LLC, BT projelerinizi gerçeğe dönüştürecek parlak fikirlere sahip, yetenekli, proaktif ve motive uzmanlardan oluşan bir ekiptir. On yıldır tecrübelerimizi daha da artırdık, bu nedenle ekibimizdeki herkesin gerçek bir uzman olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çabalarımız en özgün ve yenilikçi web hizmetlerini ortaya koymamızı sağladı – şimdi bunları gururla sunuyoruz. Bu teknolojinin yardımıyla web sitenizin tüm potansiyelini ortaya çıkarabileceksiniz.

Geçen yıllar ve yaptığımız analizler neticesinde neyin, ne zaman ve nasıl yapılması gerektiğinin farkındayız. Hedefimiz, hem Google sıralamalarında hem de yaşantınızda ilerlemenizi sağlamak. Bizimle çalışın ve başarı basamaklarında hızla yükselinBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir